Címvédéssel ismét a PIKOLÓN a korona

2018. február 26., hétfő 10:52

Igazi "Szuper döntő" volt a zárónapon az INTERSPORT - NYÍREGYHÁZI SPORTCENTRUM Teremlabdarúgó Bajnokság 2017-2018 évi döntőjében a hétvégén.

Szoros szikrázó, de végig sportszerű mérkőzések után az "A" csoportban a tavalyi bajnok PIKOLÓ SÖRÖZŐ végzett az élen, és biztosította helyét a "Szuper döntőben". Mellette a HET BAND KFT végzett a második helyen, jobb gólkülönbségével megelőzve a ROZSRÉT SE csapatát, és negyedik helyen végzett a KELET SOLAR KFT csapata.

A "B" csoportban a DZSIGA FC végzett az első, a NYÍR CHEM KFT pedig a második helyen. A harmadik helyezett a DIEGO-S FIÚK, a negyedik pedig az OFFSIDE OLD BOYS FC csapata lett.

A harmadik helyért óriási mérkőzést vívott egymással a HET BAND KFT és a NYÍR CHEM KFT, a rendes játékidő 2:2 arányú döntetlennel zárult, a büntető rúgások után 3:2 arányban, a korábbi bajnok NYÍR CHEM KFT csapata örülhetett megszerezve a harmadik helyet.

A döntő igazi parádét hozott a kissé tartalékos DZSINGA FC, és a játék minden szépségét megcsillogtató PIKOLÓ SÖRÖZŐ között.

A végeredmény itt is döntetlen 1:1 lett, de a büntetők után 2:1 arányban a PIKOLÓ SÖRÖZŐ nyert, és a tavalyi győzelem után vissza került fejükre a korona, és ők lettek Nyíregyháza 2017-2018 évi "SZUPER TEREMBAJNOKAI"!

A díjakat KÓSA ÁRPÁD, a Nyíregyházi Sportcentrum ügyvezető igazgatója, CZAKÓ GYULA az INTERSPORT Nyíregyházi Áruházának vezetője, és KVAKA ÁRPÁD a SZ-SZ-B Megyei Labdarúgó Szövetség igazgatója adták át.