Bomba meglepetés a zárófordulóban...

2019. február 13., szerda 15:14

Ahogy előre is jeleztem az esélyes négy csapat közül bármelyik esélyes volt a végső győzelemre illetve a döntőbe kerülésre.
Első mérkőzésen a hét hete folyamatosan élen álló OFFSIDE J.CS OLD BOYS FC mérkőzött a számukra régóta "mumus" MESTERFESTÉK csapatával.
A parázs de végig sportszerű mérkőzésen a Mesterfesték kétgólos előnyre tett szert az első félidőben.
A második félidőben viszont perceken belül egalizáltak az Offsidosok és sorra hagyták ki a kihagyhatatlannak tűnő helyzeteket és a vége előtt "Szike " döfött egy hosszú sarkos gól szertefoszlatva a "SZIKI" legénység egyik álmát.
Ezzel a vereséggel az Offside a döntőbe sem tudott be kerülni.
A második sorsdöntő mérkőzésen a T - FORG TRANS KFT ha nehezen is de Gál Tamás vezérletével 2:0 arányban legyőzték az eddigi legjobb játékával előrukkoló VÖRÖS ÖRDÖGÖK csapatát és így megszerezték az "A" csoportban a bajnoki címet.
Egy hely még kiadó volt a döntőben és erről a MARSO KFT és a HET- BAND KFT csapatai voltak hivatottak dönteni.
A mérkőzés nagy küzdelmet hozott a sokáig döntetlenre álló összecsapás végül is Hetei Alex vezérletével és két góljával illetve egy újabb találattal 3:0 arányú győzelemmel a döntőbe repítette a csapatot.
A fiatalok sokáig az öltözőben ülve taglalták az elért sikerüket melyre már nagyon régen vártak.
A csoportban a BLUE SHARKS FUTSAL csapata nulla ponttal végzett a táblázat végén.

Szombaton újabb tizenöt mérkőzéssel folytatódnak a küzdelmek a "B"-"C" és "D" csoportokban és a hét végére már több helyen tisztul majd a kép a március 2.- án rendezendő döntőt illetően.